Zostań redaktorem

Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Masz dość czytania newsów napisanych przez innych? Chcesz sam tworzyć i dzielić się swoją twórczością z innymi? Nic trudnego. Dołącz do nas!

 

Interesujesz się starą motoryzacją? A może tylko jej częścią (motocykle, muscle cary, samochody polskie)? Praca w E-wrak.pl może Ci pomóc rozwijać swoje zainteresowania, a także powiększyć doświadczenie w pracy dziennikarza. I ty możesz tworzyć portal motoryzacyjny E-wrak.pl.

Warunki współpracy:

Początkujący redaktorzy przesyłają e-mailem swoje artykuły wraz ze zdjęciami, rysunkami, filmami, etc. E-wrak.pl zajmuje się ich korektą jak i publikacją w portalu. Po okresie próbnym, redaktorzy otrzymują dostęp do specjalnego systemu zarządzania treścią, dzięki czemu w sposób łatwy i przyjemny mogą publikować dalsze materiały. To nic trudnego! Dodatkowo należy pamiętać, iż każdy tekst musi być napisany samodzielnie! Nie tolerujemy kopii, ani plagiatów!

Dołącz do nas!

Wystarczy, że wyślesz na adres kontakt(at)e-wrak.pl [gdzie (at) = @] próbny tekst w formacie *.txt (notatnik).

Korzyści z bycia redaktorem:

Oprócz satysfakcji z publikowania artykułów w portalu E-wrak.pl, każdy redaktor otrzymuje własnego maila w domenie e-wrak.pl (np. jan.kowalski(at)e-wrak.pl)

Zapraszamy do współpracy! E-wrak.pl