Wystawa Rolls-Royce i Bentley w domu handlowym?
Wystawa Rolls-Royce i Bentley w domu handlowym?

Wystawy można organizować w różnych miejscach: w muzeach, galeriach, etc. Co zrobić jednak, aby nasz przekaz dotarł do szerokiej rzeszy odbiorców? Urządzić wystawę w domu handlowym. Tak też będzie od 13 czerwca (sobota) na parterze największego we Wrocławiu, historycznego domu towarowego Renoma, kiedy to zagości tam pięć niecodziennych pojazdów: cztery Rolls-Royce i jeden Bentley.

Można sobie oczywiście zadać pytanie: Z jakiej okazji pojawią się tam te unikalne pojazdy, a nie na przykład na wrocławskim rynku? Wszystkie pięć aut, należących do prywatnego właściciela będącego jednocześnie członkiem Rolls-Royce&Bentley Club Poland, ma w ten specyficzny sposób poprzedzać I Ogólnopolski Zlot Samochodów Rolls-Royce i Bentley (25-28 VI 2009 we Wrocławiu).

W Renomie zaparkują Rolls-Royce Phantom II, Silver Shadow Two-Door-Coupe, Silver Spur II Limousin, Corniche Cabrio, a także pierwszy powojenny model Bentleya: MK VI Park Ward Coupe.

Rolls-Royce i Bentleya oglądać, a nawet dotknąć, będzie można aż do 23 czerwca. Ilu fanów motoryzacji odwiedzi to miejsce do tego czasu? – zobaczymy już niebawem…

 
źródło:Auto Motor i Sport foto:stock.xchang
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*