MINI United Festival z okazji 50 urodzin marki
Następstwem włoskiego Misano i holenderskiego Zandvoort będzie trzeci już z kolei MINI United Festival. Tym razem odbędzie się on w kraju narodzin marki. Wszyscy miłośnicy będą mogli spotkać się na legendarnym torze Silverstone, aby świętować 50 urodziny małego ściganta.

Dla zlotowiczów jak i dla zwykłych widzów organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Jak zwykle głównym aspektem spotkania będzie Mini Challenge, czyli wyścigi profesjonalnie przygotowanych maszyn. Fani zabytkowej motoryzacji również znajdą coś dla siebie. Specjalnie dla nich zorganizowany zostanie Mini Seven Racing Club obejmujący sportowe zmagania pięćdziesięciu zabytkowych Miniaków.

Oprócz tych dwóch głównych, poważnych widowisk będzie można pościgać się gokartami, oglądnąć obszerną wystawę poświęconą historii marki oraz posilić się w licznych barach i restauracjach. Nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach zlotu. Dla nich zaplanowano wyścigi miniaturowych samochodzików, jak i inne drobne zabawy z malowaniem twarzy farbkami włącznie.

Cała zabawa będzie się odbywała w rytmie wspaniałej muzyki wykonywanej przez najlepszych światowych didżejów!

Z uwagi na okrągłą rocznicę impreza zapowiada się znakomicie. Wszystkich miłośników Mini zapraszamy w dniach 22 – 24 maja bieżącego roku, niezapomniana zabawa gwarantowana! Więcej informacji na temat cen biletów oraz zakwaterowania znajdziecie państwo na stronie MINIunited.com.

 

źródło: press.bmwgroup.com, MINIunited.com

foto: sxc.hu
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*