American Cars & Music Festival 2009 – fotorelacja
American Cars & Music Festival 2009 - fotorelacja

16-17 maj 2009. Ta data pozostanie na długo w pamięci wszystkich polskich fanów amerykańskiej motoryzacji. To właśnie wtedy odbył się jeden z największych zlotów Muscle Cars, Krążowników Szos, czy także wszelkiej maści innych pojazdów zza oceanu. American Cars & Music Festival 2009, bo o nim tutaj mowa, odbył się po raz pierwszy, ale miejmy nadzieję, iż nie ostatni i doczeka się kontynuacji już w przyszłym roku.

Bo liczy się miejsce…

Cała impreza odbyła się na terenie wrocławskiej giełdy przy ulicy Karmelkowej. Jak zwykle po tym miejscu można było spodziewać się tylko pozytywnych wrażeń. Tak było i tym razem. Zadaszenie części terenu dało schronienie przed opadami wcale nie małego deszczu nie tylko uczestnikom imprezy, ale także wszystkim odwiedzającym… Jedyną rzeczą do jakiej można by było się przyczepić, był fakt, iż na zlot przybyła mniej niż 100 pojazdów, co przy potężnym terenie przeznaczonym na organizację, dało straszne rozrzucenie pojazdów.

To na co wszyscy czekają…

Nie ma sensu rozpisywać się nad wszystkimi atrakcjami zlotu. I tak najważniejszą jego częścią, były rzesza pojazdów amerykańskich zgromadzona w jednym miejscu. Niestety zlot nie był zbyt dobrze rozreklamowany i przejeżdżając przez samą stolicę Dolnego Śląska, można było natknąć się na niczego nieświadomych właścicieli amerykańskich krążowników… Szkoda. Może za rok impreza się „rozrośnie” i stanie się największą tego typu imprezą w Polsce? Poczekamy, zobaczymy, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć wykonanych podczas zlotu, a także z krótkim filmem wykonanym przez Jaber’a.

źródło video: ride’n’roll
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*