90 lat CRÉATIVE TECHNOLOGIE – Zabytkowe Citroëny na ulicach Warszawy
90 lat CRÉATIVE TECHNOLOGIE - Zabytkowe Citroëny na ulicach Warszawy

90 lat CRÉATIVE TECHNOLOGIE - Zabytkowe Citroëny na ulicach WarszawyCitroën jest marką, która patrzy zarówno w przyszłość, dając nam do dyspozycji coraz to nowocześniejsze, a zarazem bezpieczniejsze pojazdy, ale także wraca do swoich korzeni! Korzeni, które obfitują w tak niecodzienne pojazdy i wydarzenia, których nie sposób szukać u innych.

Historia marki Citroën pełna jest  rewolucyjnych zwrotów w postaci nowych rozwiązań technologicznych, zdumiewających osiągnięć sportowych, czy nieprzewidywalnych zwrotów w historii motoryzacji. Czy można chcieć czegoś więcej?

Dla wszystkich miłośników pojazdów zabytkowych, Citroën planuje na 3 października 2009 roku wielką Paradę Zabytkowych Citroënów. Swój udział zapowiedziały załogi między innymi 2CV, czy DS. Jakie jeszcze modele pojawią się 3 października w Warszawie? To już zależy przede wszystkim od fanów marki, którzy przyjadą swoimi „cudami techniki” i zechcą wziąć udział w okolicznościowej paradzie.
Motoryzacja to jednak nie tylko historia – do dyspozycji odwiedzających będą namioty tematyczne dotyczące marki. Warto dodać, iż oprócz Citroena, zaprezentuje się także firma Michelin, będąca historycznie powiązana z francuską marką. Tematem przewodnim ma być historia opon i rozwiązań oponiarskich na przełomie ubiegłych lat.

Niespodzianką, która zwieńczy obfitujące w emocje popołudnie, będzie polska prapremiera jednego z najnowszych dzieł spod znaku Citroëna.

Pomimo tego, iż nie od dziś wiadomo, że prawdziwe świętowanie odbywa się wśród właścicieli samochodów danej marki, a nie na uroczystych i „publicznych“ występach, to jednak warto odwiedzić 3 października Warszawę…
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*