Fiat 500C w nowej formie
Można już składać zamówienia na wytwarzanego w Polsce Fiata 500C. Samochód ten w idealny sposób łączy to co najlepsze ze swojego poprzednika z nowoczesną techniką. Retro i nowoczesność w jednym miejscu.

Już 5 września nowy Fiat zadebiutuje na niemieckim rynku. Jego ceny wahać się będą pomiędzy 13800 do 17800 euro w zależności od wyposażenia modelu.

Wbrew pozorom najnowsze dziecko Fiata zachowało wymiary modelu podstawowego, a jednocześnie oferuje dużo więcej przestrzeni. Wszystko to jest efektem zastosowania innowacyjnego składanego dachu. Fiat 500C wyposażany będzie w trzy wersje silnikowe: turbodiesel 1.3 Multijet o mocy 75 KM w połączeniu z mechaniczną 5-biegową skrzynią biegów, oraz dwa silniki benzynowe (1.2 o mocy 69 KM i 1.4 o mocy 100 KM, obydwa dostępne ze skrzynią biegów ręczną lub półautomatyczną). Wszystkie te jednostki łączą dynamizm z dbałością o środowisko naturalne.

Warto też zwrócić uwagę na sam dach nowego Fiata, będący jego cechą charakterystyczną. Napędzany elektrycznie mechanizm oraz doskonałe zastosowanie zarówno materiałów, jak i dostępnych technologii, zaowocowało powstaniem pojazdu jedynego w swoim rodzaju. Dach dostępny w trzech kolorach (czarny, czerwony i kość słoniowa), idealnie współgra z gamą kolorystyczną oferowaną przez Fiata.

Czy najnowszy Fiat 500C odniesie taki sam sukces jak jego poprzednik blisko pół wieku temu? Wszystko na to wskazuje, gdyż dawno nie było tak dobrego, a zarazem małego kabrioletu…

Czy nowy mini-kabriolet Fiata będzie cieszył się taką popularnością jak jego poprzednik? Czy Waszym zdaniem ma szansę powtórzyć sukces Fiata 500 i ponownie zmotoryzować Włochy?  Doświadczenie i historia pokazują, iż wskrzeszanie legendarnych modeli nie zawsze przynosi dobre rezultaty. Jak będzie jednak w tym przypadku?

źródło/foto: Fiat
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*