Pontiac Firebird
Tym razem czas na perełkę zza wielkiej wody. Pontiac Firebird spotkany na jednej z bocznych uliczek. Najciekawsze jest to, iż pomimo żółtych tablic, właściciel chyba o nim zapomniał… Brak powietrza w oponach no i te dziwne odcienie nadwozia. Rozumiem, że amerykański pojazd ma spalanie na wysokim poziomie, a i części do niego nie są tanie i łatwo dostępne w naszym pięknym kraju, ale nie jest to przecież jakiś wybitnie rzadki pojazd, do którego nie można nic znaleźć.

Pontiac Firebird przedstawiony na fotografiach to model drugiej generacji produkowanej od 1970 roku. Na naszych drogach nie jest to jednak częsty widok, a zwłaszcza pojazd opuszczony, ale nie zdewastowany. Warto nadmienić, iż w najbliższej okolicy znajduje się boisko, a jak wiadomo, młodzież ma różne pomysły…

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z tematyką Bocznej Uliczki i przesyłania zdjęć wraz z opisami spotkanych pojazdów. Więcej informacji w Bocznej Uliczce – Pytaniach i Odpowiedziach. Portal E-wrak.pl może być tworzony także przez Was!
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*