Zbuduj własnego old/youngtimera!
Zbuduj własnego old/youngtimera!
Zbuduj własnego old/youngtimera! Na pewno nieraz obserwowaliście szczęśliwych posiadaczy zabytkowych samochodów mogąc jedynie obejrzeć lub w najlepszym wypadku dotknąć tych wspaniałych maszyn. Jednak jest pewna przyczyna, dla której nie możecie nabyć Trabanta, Garbusa czy innego zabytku. Czy to związana z finansami, a może z żoną (ewentualnie, choć rzadziej – z mężem). Teraz macie okazję zbudować, przerobić wymarzony model samochodu za darmo, używając tylko przeglądarki internetowej!

Pierwszym internetowym konfiguratorem, jaki zaprezentuję jest konfigurator Trabanta. Mamy tutaj do wyboru wszystkie modele przysłowiowych “Trampków” od początku produkcji aż do wersji najnowszej. W konfiguratorze tym zachowana jest pełna dowolność modyfikacji. Możemy zrobić w pełni seryjnego Trabanta, troszkę go przerobić, np. zmieniając światła i lakier lub stworzyć w pełni stuningowane auto przystosowane do wyścigów na 1/4 mili. Konfigurator zawiera masę dodatków, także gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Adres do konfiguratora: www.trabicustomizer.com/trabi/

Fotki:

Zbuduj własnego old/youngtimera!

Zbuduj własnego old/youngtimera!

Drugim, również bardzo rozbudowanym “oldtimer-maker’em” jest aplikacja, dzięki której zaprojektujemy własnego Volkswagena T1. Jak w poprzednim konfiguratorze, możemy wybrać wszystkie produkowane wersje, z dowolną ilością okien (od 11 do 23). Program posiada ogromne ilości części i dodatków, bogatą paletę lakierów, co czyni go bardzo rozbudowanym. Jest co prawda możliwość druku, lecz brakuje możliwości zrobienia bezpośredniego screena, więc aby się pochwalić trzeba użyć tajemniczego przycisku PrtSc.

Adres do konfiguratora: www.busselecta.com/bus/

Fotki:

Zbuduj własnego old/youngtimera!

Zbuduj własnego old/youngtimera!

Kolejnym programem jest “zrób sobie Porsche”. Mamy tu do wyboru aż 9 zabytkowych modeli tej sportowej i ekskluzywnej marki. Są tam m.in Porsche 911, 914, 356 oraz 550 Spyder. W zależności od wybranego modelu dostępne są różne dodatki. Można też dodać sobie numer startowy lub logo jakiejś znanej firmy (niestety nie można dodać własnego, pozostaje wykorzystanie Painta lub innego programu graficznego). Jest to pozycja szczególnie zasługująca na uwagę właśnie z powodu różnorodności modeli.

Adres do konfiguratora: www.busselecta.com/porsche/

Fotki:

Zbuduj własnego old/youngtimera!

Zbuduj własnego old/youngtimera!

A teraz coś dla fanów niemieckich samochodów dla ludu. Co to jest? Tak, to Volkswagen Garbus. Aplikacja, którą jestem zaszczycony zaprezentować posiada niesamowite ilości dodatków. Można dołożyć wszystko, po prostu czego dusza zapragnie. Począwszy od otwieranego dachu a kończywszy na wyspecjalizowanych, ogromnych, terenowych oponach. Jak w poprzednich konfiguratorach tutaj też znajdziemy absolutnie wszystkie wersje Bug’a od nastarszych do najnowszych typów.

Adres do konfiguratora: shop.volkswarenhaus.de/media/content/bugselecta.htm

Fotki:

Zbuduj własnego old/youngtimera!

Zbuduj własnego old/youngtimera!

Na końcu przedstawię konfigurator raczej mało znanego samochodu. Oczywiście nie licząc grona jego wiernych wielbicieli! Jest nim Volkswagen Type 3. Po poprzednich konfiguratorach, oczywistym jest, że znajduje się tutaj cała gama wersji. Liczba dodatków, felg, kolorów, opcji zawieszeń jest równie imponująca jak w poprzednich aplikacjach.

Adres do konfiguratora: beta.truegarage.com/t3d/selecta.asp

Fotki:

Zbuduj własnego old/youngtimera!

Zbuduj własnego old/youngtimera!

Mam nadzieję, że wystarczająco zachęciłem odwiedzających nasz portal. Konfiguratorami można się bawić godzinami, a i tak nam się nie znudzą. Cóż, pozostało mi życzyć wszystkim czytelnikom udanego modernizowania tych pięknych maszyn oraz wspaniałej zabawy!
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*