Jaguar E Type pożerany przez żywioł
Jaguar E Type pożerany przez żywioł

O posiadaniu Jaguara E Type marzy praktycznie każdy fan zabytkowej motoryzacji. Pewien kolekcjoner z USA wreszcie spełnił swoje życiowe marzenie i nabył egzemplarz z 1971 roku. Jednak niedługo po zakupie, w drodze powrotnej, coś pokrzyżowało mu plany i częściowo pozbawiło obiektu wielu westchnień i wyrzeczeń.

W przedziale pasażerskim ni stąd ni zowąd, nagle wybuchł pożar. Niestety nie mamy żadnych informacji na temat stanu zdrowia kierowcy. Pozostaje nam mieć nadzieję, że nie doznał poważniejszych obrażeń.

Małe wyjaśnienie do zdjęcia: strażak na nim pokazany nie stoi bezczynnie patrząc jak legenda motoryzacji się pali, lecz czeka on na otworzenie zaworu wody przez innego strażaka. Możemy sobie jedynie wyobrazić, co czuł ten człowiek spoglądając na ogień pożerający Jaguara i nie mogąc nic na to zaradzić. Jedno jest pewne – uczucie to z pewnością nie należało do najprzyjemniejszych…

Redakcja portalu E-wrak.pl ma nadzieję, że Jaguar zostanie odrestaurowany i znów ku uciesze fanów marki wyjedzie na ulice napełniając je potężnym dźwiękiem ponad 4-litrowego silnika.

źródło/foto: jalopnik.com
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*