Funkcjonariusz rozbił Ferrari F50
Kiedy przychodzi nam pisać o wypadkach z udziałem niezwykle pięknych, rzadkich i przede wszystkim kosztownych samochodów, aż łezka się w oku kręci. Tym razem swój zły dzień miało Ferrari F50 o wartości około 500 tys. USD.


Do wypadku doszło w miejscowości Lexington (Kentucky) w Stanach Zjednoczonych podczas transportowania wspomnianej maszyny na parking policyjny
. Została ona uprzednio odebrana dilerowi narkotykowemu. Prowadzący samochód agent FBI stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pas zieleni rozbijając się o kilka drzew. Po wypadku stwierdził on, że bezpośrednią przyczyną wypadku były opony z płytkim bieżnikiem, które nie zapewniały odpowiedniej przyczepności. Na szczęście samochód poruszał się na tyle wolno (64 km/h), że uszkodzenia nie wykluczają jego dalszej eksploatacji. Nie oznacza to jednak, że naprawa nie pochłonie dużych nakładów finansowych. Wstępnie oblicza się je na około 80-100 tys. USD.

Patrząc na poniższe zdjęcia pozostaje nam mieć nadzieję, że jeden z 349 wyprodukowanych sztuk Ferrari F50 jeszcze zagości na drogach i będzie cieszył oczy i uszy szerokiej rzeszy fanów tej włoskiej marki.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, który dostępny jest na stronie wkyt.com

źródło/foto: wreckedexotics.com
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*